Regulamin

Witamy Państwa w naszym pensjonacie i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym domu. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

 1. Doba:
  Pokoje w pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba zaczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00 dnia następnego.
 2. Opłaty:
  Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierane są w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi.
 3. Cisza Nocna:
  Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 7:00 rano. Osoby odwiedzające, nie zameldowane w pensjonacie, mogą przebywać w pokojach pensjonatowych od godz.7.00 do godz.22.00, po uprzednim powiadomieniu właścicieli domu. Zachowanie gości i osób korzystających z usług pensjonatu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 4. Klucze:
  Każdy z Państwa otrzymuje z kluczem do pokoju również klucze do furtki i bramy oraz kod umożliwiający otworzenie bramy głównej. Prosimy o zamykanie za sobą zarówno furtki jak i bramy oraz nie podawanie osobom postronnym kodu bramy.
 5. Pokoje i czystość:
  W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się gospodarzami tego pokoju. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w oddanej do Państwa dyspozycji kuchni i łazience. Mile widziane jest obuwie na zmianę, które można pozostawić w przygotowanej specjalnie na tę okazję szafce, umieszczonej na ganku, przy wejściu.
 6. Wyposażenie:
  Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach pensjonatu nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pokoi.
 7. Palenie papierosów oraz wprowadzanie zwierząt:
  zakaz palenia
  Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Popielniczki znajdują się na zewnątrz budynku, przy stolikach.
  zakaz wprowadzania zwierząt
  Prosimy również o nie wprowadzanie na teren domu i posesji
  żadnych zwierząt.

 8. Odpowiedzialność materialna:
  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. W przypadku zagubienia kluczy, koszt dorobienia kompletu wynosi 30zł. Gość powinien zawiadomić właściciela pensjonatu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie.
 9. Prawa i obowiązki pensjonatu:
  • Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe bądź pieniądze, pozostawione przez Gościa w pokoju.
  • Pensjonat może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pensjonatu lub wyrządził szkodę w mieniu pensjonatu bądź gości albo szkodę na osobie gości, pracowników lub innych osób przebywających na terenie pensjonatu lub w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie pensjonatu.
  • Pensjonat świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatera prywatna).
  • Pensjonat ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych.